Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
 Büyük çekmece yeni eğitim dönemine 2 okul açılışıyla giriyor
Büyük çekmece yeni eğitim dönemine 2 okul açılışıyla giriyor
KADIKÖY Beldiyesin'denYapay Zeka Atölyesi’
KADIKÖY Beldiyesin'denYapay Zeka Atölyesi’
Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 16:39 Bu haber 419 kez okundu
 
1800 Öğrenciye Eğitim Desteği..
Yeni eğitim ve öğretim döneminde, bin sekiz yüz çocuğun okul ihtiyaçlarını karşılıyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün sosyal inceleme çalışmasıyla belirlediği ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik yapılan eğitim desteği, velilerin eğitim bütçesine katkı sağlarken çocukların da yüzünü güldürüyor.
EĞİTİM Haberi
1800 Öğrenciye Eğitim Desteği..

1800 Öğrenciye Eğitim Desteği..

 

 

Beylikdüzü Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim döneminde, bin sekiz yüz çocuğun okul ihtiyaçlarını karşılıyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün sosyal inceleme çalışmasıyla belirlediği ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik yapılan eğitim desteği, velilerin eğitim bütçesine katkı sağlarken çocukların da yüzünü güldürüyor.

 

Eğitime büyük önem veren Beylikdüzü Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim desteği vermeye devam ediyor. Eğitim desteğinden, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün sosyal hizmet uzmanları tarafından sosyal inceleme sonucu belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları yararlanabiliyor. Belediyenin gerçekleştirdiği eğitim desteği ile içinde birbirinden renkli defter, kalem, kalemtraş ve silgi gibi kırtasiye malzemelerinin bulunduğu çanta setlerine ve ayakkabılara kavuşan çocuklar mutlu olurken ihtiyaç sahibi ailelere de bir nebze olsun katkı sağlanmış oluyor. 

 

Akbaba: Eğitime Destek Vermeyi Önemsiyoruz

 

İhtiyaç sahibi ailelerin okul çağındaki çocuklarına yönelik olarak yapılan okul malzemesi yardımlarının Gürpınar Mahallesi’nde bulunan müdürlük binasında yapıldığını söyleyen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Muazzez Akbaba, “Beylikdüzü Belediyesi olarak ailelerin zorlandığı noktada onların ihtiyaçlarına katkı sağlamayı ve eğitime destek vermeyi çok önemsiyoruz. Belediyemiz tarafından hazırlanan ve içinde defterden kaleme bir öğrenci için gerekli kırtasiye malzemelerinin bulunduğu çantaları ve ayakkabıları, ihtiyaç sahibi aileler, müdürlüğümüze gelerek teslim almaya başladılar. Gelen talepler doğrultusunda ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki ihtiyaç sahibi 1800 çocuğa okul çantası, ayakkabı, ve kırtasiye malzemelerinden oluşan yardımlarımızı ulaştıracağız. Çocukların eksiklerinin tamamlanması ve bir nebze de olsa ailelerin ekonomisine katkı sağlamak için ihtiyaç sahibi ailelerimize ve öğrencilerimize her zaman destek olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitim desteği, Kadın ve Aile Hizmetleri, Muazzez Akbaba, Beylikdüzü Belediyesi, Okul ihtiyaçları, Sosyal İnceleme Çalışmaları, Yardımseverlik
Yorumlar
Haber Yazılımı