Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TÜYAP’ta Rekor Kırıldı..!
TÜYAP’ta Rekor Kırıldı..!
Gelirler Öğrencilere Burs Oldu
Gelirler Öğrencilere Burs Oldu
Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 19:07 Bu haber 515 kez okundu
 
Başkan Bozkurt Hedefini Açıkladı
Esenyurt’ta 0-9 yaş arasında 160 bin çocuk olduğunu belirten Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bunları doğru yönlendirirsek, doğru mesleklerde eğitirsek, değil Esenyurt’un Türkiye’nin kalkınmasına çok önemli katkılar sağlayacağımızı düşünüyorum” dedi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Bozkurt Hedefini Açıkladı

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftarda Esenyurtlu iş adamları ve sanayicilerle bir araya geldi. İftar programına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, İstanbul Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (İSİFED) Başkanı Muammer Ömeroğlu, İstanbul 3. Bölge Sanayici ve İş İnsanları Derneği (SAN-DER) Başkanı Mehmet Kocasakal, Esenyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Torolsan ve Esenyurtlu sanayici ve iş adamları katıldı.

Burada yaptığı konuşmada birlik, beraberlik mesajları veren Belediye Başkanı Bozkurt, Türkiye’nin kalkınma planları açısından yıllardan beri ötelenen birçok sorununun olduğunu söyledi. Başkan Kemal Deniz Bozkurt, ülkenin geneliyle ilgili yapılmayan kalkınma planlarını iş adamları ve sanayicilerle birlikte Esenyurt’ta yapabileceklerini vurgulayarak, “Bu duruma kötümser bakmıyorum. Bir şeyler yapmak lazım. Esenyurt’ta bunu birlikte yapabiliriz diye düşünüyorum. Ülkenin geneliyle ilgili yapılmayan kalkınma planını biz kendi içimizde yapabiliriz” diye konuştu.

İnsan Kaynağını Doğru Kullanmalıyız

İnsan kaynağını sanayinin ihtiyacına göre planlayıp, bu kaynağı doğru kullanmaları gerektiğini belirten Bozkurt, “Esenyurt’ta 0-9 yaş arasında 160 bin çocuğumuz var, bunları doğru yönlendirirsek, doğru mesleklerde eğitirsek, değil Esenyurt’un Türkiye’nin kalkınmasına çok önemli katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Sizlerle çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. İş adamları kendi üzerine düşeni, biz de belediye olarak kendi üzerimize düşeni yapacağız. Hangi sektörde nasıl kalkınırız, katma değerli yatırımları nasıl üretiriz, hem de işsizliği kısa sürede nasıl bitirebiliriz gibi çalışmaları birlikte yapacağız. Sizlerden alacağımız görüşlerle kalkınacağız. Dolayısıyla bu parçalanmışlığı, üzerimize serpilen ölü toprağını kaldırıp hep beraber Esenyurt’u umudun, barışın, kardeşliğin ve huzurun şehri yapacağız. İnanıyorum ki Türkiye’nin en büyük ilçesi olacağız. Türkiye’ye de örnek bir ilçe olacağız. Herkes burada ki barış, kardeşlik yaşam tarzını, insan ilişkilerinde ki dengeli hali, kaynak planlamasında yaptığımız çalışmaları örnek alacaktır” diye konuştu.

Program yapılan Kuran tilaveti ve konuşmaların ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: esenyurt, esenyurt haberleri, kemal deniz bozkurt, esenyurt belediye başkanı kimdir, aykut erdoğdu, muammer ömeroğlu, mehmet kocasakal, start tv, adom medya,
Yorumlar
Haber Yazılımı