Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Çalık, Minik Kalplerle Mezuniyet Töreninde Buluştu
Çalık, Minik Kalplerle Mezuniyet Töreninde Buluştu
YKS'nin İlk Oturumu Tamamlandı
YKS'nin İlk Oturumu Tamamlandı
Haber Detayı
17 Haziran 2019 - Pazartesi 09:29 Bu haber 367 kez okundu
 
Bilgi Evlerinin Sayısı Artacak
Fatih’te 2018-2019 yılı ‘Bilgi Evleri Yılsonu Programı’ gerçekleştirildi. Programda Bilgi Evleri öğrencileri birbirinden farklı kategorilerde gösterilerini davetlilere sundu.
GÜNDEM Haberi
Bilgi Evlerinin Sayısı Artacak

Fatih Belediyesi bünyesinde hizmet veren yedi Bilgi Evi’nin, 2018-2019 yılı ‘Bilgi Evleri Yılsonu Programı’ gerçekleştirildi. Programa Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bilgi Evleri öğrencileri folklor oyunları, rap şarkıları, işaret dili ve dans gösterilerine kadar birbirinden farklı kategorilerde hazırladıkları etkinlikleri davetlilerin beğenisine sundu. Program sonunda ise Başkan Turan, bilgi evlerindeki en başarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Programda konuşan Başkan Turan, Fatih’teki bilgi evlerinin sayısının arttırılacağını müjdeledi.


“Çocuklar hayallerinizi ertelemeyin”

Fatih’teki bilgi evlerini sayısının arttırmayı hedeflediklerini belirten Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, “İnşallah bilgi evlerimiz çocuklarımızın hizmet ve keyif aldığı, geleceklerine şekil verecek, bugün olduğundan; hem mekânsal, hem de içerik anlamında çok daha genişleteceğiz. Yeni eğitim öğretim yılına bilgi evlerinin sayısını arttırarak girmenin gayreti içerisindeyiz. Eğer mutluluk birisinin hakkıysa o çocuklarımızın hakkı olduğunu düşünüyoruz. Çocuklarımız mutlu olmalılar. Çocuklar hayallerinizi ertelemeyin. Ne arzu ediyorsanız bize söyleyin imkânlarımızı sizlerin mutlu olmasına yönelik kullanacağız.” şeklinde konuştu.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: fatih, fatih belediyesi, fatih haberleri, ergün turan, fatih belediye başkanlığı, fatih belediye başkanı, bilgi evi, bilgi evleri yılsonu programı,
Yorumlar
Haber Yazılımı