Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Çevre Haftası Etkinliğinde Neler Yaşandı?
Çevre Haftası Etkinliğinde Neler Yaşandı?
AREV Okulları’ndan Renkli Etkinlik
AREV Okulları’ndan Renkli Etkinlik
Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 16:12 Bu haber 660 kez okundu
 
Büyük Karne Törenine Önemli İsimler Katıldı
Büyükçekmece Recep Güngör Anadolu Lisesi yılsonu karne töreninde çok büyük bir koroyu oluşturan öğrenciler, şarkı söyledi, gitar çaldı ve yöresel dans gösterisi yaparken, Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel ile Büyükçekmece İlçe Eğitim Müdürü Hasan Uygun gösteriyi ilgiyle izledi.
EĞİTİM Haberi
Büyük Karne Törenine Önemli İsimler Katıldı

Büyükçekmece Kaymakamı Dr. Mehmet Özel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan uygunun da katıldığı, öğrenci korosunun gösterileriyle herkesi büyülediği Büyükçekmece Recep Güngör Anadolu Lisesi yılsonu karne töreninde okul müdürü Yılmaz Yıldırım sahneye çıkarak konuşma yaptı.

Karnelere Öneriler Eklendi

Adom Medya Start TV ekranlarına konuşma yapan Recep Güngör Anadolu Lisesi müdürü Yılmaz Yıldırım, “Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce koordine edilen ve Büyükçekmece Recep Güngör Anadolu Lisesi  uhdesine verilen, 2018-2019 eğitim öğretim yılsonu karne törenimizin hazırlanmasında büyük emekleri olan sevgili öğrencilerimize, onları koordine eden idaricilerimize ve öğretmenlerimize huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum. Değerli velilerimiz, güzel bir yaz tatili çocuklarımızı bekliyor. Sizin tatil planlarınıza ek olarak bizim de bazı önerilerimiz var. Ve bu önerilerimizi çocuklarla yapabileceğiniz yaz etkinlikleri başlığı altında tüm evlatlarımızın karnelerinin altına ek olarak sunduk. Bu önerilerdeki destekleri için İlçe Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Uygun’a, sayın kaymakamıma ve bu değerli günde bizleri yalnız bırakmayıp onurlandırdığınız için sizlere şahsım ve okulum adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 “Birlikte Kavramı Her Şeyin Özüdür”

Recep Güngör Anadolu Lisesi karne törenine katılan Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun, “ Milli Eğitim Bakanlığımız bu sene yaz tatilini nasıl geçireceğinizle ilgili bir öneri listesi hazırladı. Ben bu liste içerisinde yer alan bir hususa dikkat çekmek istiyorum. Hazırlanan listede en çok dikkat çekilmesi gereken nokta “birlikte” kavramıdır. Çocuklarımızla birlikte vakit geçirelim, tatil yapalım, bisiklete binelim, etkinliklere gidelim. Her şeyin özü birlikte bir şeyler yapmaktır. Bütün okullarımızda karnelere iliştirdiğimiz bu öneri listesinin temel konusu birlikte bir şeyler yapmaktır, hayatı paylaşmaktır. 2018-2019 eğitim yılını bugün itibariyle bitirmiş bulunuyoruz. Hepinize hayırlı tatiller diliyorum” sözleriyle hem öğrencilere hem de velilere seslenerek, birlikte kavramının ne kadar önemli olduğunun altını çizdi.

Törenin sonunda Büyükçekmece kaymakamı Dr. Mehmet Özel en başarılı öğrencilere ödüllerini takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: recep güngör anadolu lisesi, büyükçekmece, büyükçekmece haberleri, büyükçekmece ilçe milli eğitim müdürlüğü, hasan uygun, büyükçekmece kaymakamı, mehmet özel, karne töreni, adom medya, start tv, yılmaz yıldırım,
Yorumlar
Haber Yazılımı