Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kanı Türkiye'ye Can Verecek
Kanı Türkiye'ye Can Verecek
İhtiyaç Duyulan Noktalara Yerleştirildi
İhtiyaç Duyulan Noktalara Yerleştirildi
Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 17:55 Bu haber 330 kez okundu
 
Çalık, Muhtarları Ağırladı
Biz o açıdan çok şanslı bir ilçeyiz, çünkü Beylikdüzü’nde uyumlu bir muhtarlık yapılanması var.” dedi.
SİYASET Haberi
Çalık, Muhtarları Ağırladı

Çalık, Muhtarları Ağırladı

 

Çalık: Hedefimiz kimseyi ayriştirmadan vatandaşa hizmet etmektir”.

 

Demokrasinin ilk halkasını oluşturan muhtarlar, Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla düzenlenen programa katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Vatandaşlarla ilk temasın olduğu, katılımcı demokrasinin gelişmesinin en önemli adımı muhtarlık müessesesi. Biz o açıdan çok şanslı bir ilçeyiz, çünkü Beylikdüzü’nde uyumlu bir muhtarlık yapılanması var.” dedi.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla ilçede hizmet veren muhtarları kahvaltıda ağırladı. Vatandaşlar ile devlet arasında adeta bir köprü vazifesi gören ve demokrasinin ilk halkasını oluşturan muhtarların eksiksiz katılım sağladığı programa Mehmet Murat Çalık’ın yanı sıra; Beylikdüzü Belediyesi başkan vekilleri, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı. Kentin hafızasını oluşturan muhtarlar ile birlikte çalışmaktan ve aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirten protokol üyelerinin ortak düşüncesi, Beylikdüzü’nde muhtarlar ile uyum çalıştıkları ve bu konuda oldukça şanslı bir ilçe oldukları oldu.

 

Beylikdüzü Muhtarlık Yapılanması

 

Konuşması sırasında muhtarlığın tarihçesine ve önemine değinen Başkan Çalık; “Vatandaşlarla ilk temasın olduğu, katılımcı demokrasinin gelişmesinin en önemli adımı muhtarlık müessesesi. Biz o açıdan çok şanslı bir ilçeyiz, çünkü Beylikdüzü’nde uyumlu bir muhtarlık yapılanması var. Vatandaşla olan o ilk temas ve ilk buluşmanın Belediye üzerine yansıması, vatandaşa hizmetin götürülmesi, katılımcı demokrasi açısından çok önemli. Onun için iyi ki varsınız ve iyi ki bu süreçte vatandaşa hizmet götürmek için birlikte çalışıyoruz. Biz Beylikdüzü’nü yaşamın en iyi merkezi haline getirmek için yola çıktık. Bunu yaparken sizlerden alacağımız geri dönüşler ve sizlerin bizlere söyleyeceklerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar hep işbirliği içerisinde çalıştık, bundan sonraki hedefimiz de kimseyi ayrıştırmadan, partiler üstü bir anlayışla bunu bir adım ileriye taşımak olacaktır.” şeklinde konuştu. 

Beylikdüzü Muhtarları Dernek Başkanı Yakuplu Mahallesi Muhtarı Yüksel Kol ise Beylikdüzü muhtarları adına yaptığı konuşmasında, sıkıntı yaşanan her noktada Beylikdüzü Belediyesi’nden tam hizmet aldıklarını belirterek teşekkür etti. Program sonunda Çalık muhtarlara, günün anlam ve önemine ilişkin hediyeler takdim etti. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beylikdüzü belediyesi, beylikdüzü muhtarları, beylikdüzü haberleri, beylikdüzü son dakika, mehmet murat çalık, 19 ekim, muhtarlar günü, yüksel kol
Yorumlar
Haber Yazılımı