Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
"Saygı, Minnet ve Şükranla"
Eğitimde Dünya Birincisinin Sırrı Ne?
Eğitimde Dünya Birincisinin Sırrı Ne?
Haber Detayı
10 Kasım 2018 - Cumartesi 16:21 Bu haber 968 kez okundu
 
Cevap Kağıtları Erişime Açıldı
Adaylar, 2018-Kamu Personel Seçme Sınavı ortaöğretim düzeyi cevap kağıtlarının görüntülerine ÖSYM'nin internet adresinden ulaşabilecek.
- Haberi
Cevap Kağıtları Erişime Açıldı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının (ÖSYM) internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 2018-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) ortaöğretim düzeyine giren kişilerin cevap kağıtlarının görüntüleri ve cevap kağıtlarına yaptıkları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ile soruların doğru cevapları "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden 10 gün süreyle erişime açık olacak.

T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile erişim sağlayabilecek adaylar, cevaplarının ve cevap anahtarının yayınlandığı form üzerindeki soru numaralarını tıkladıklarında, her soru için açılan yeni pencerede soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabı ile ilgili soruya kendilerinin verdiği cevabı da inceleyebilecek.

Sorular, adayın sınavda kullandığı kitapçığın soru ve seçenek diziliminde görüntülenecek. İlgili sayfada, adayların testlerdeki toplam doğru, yanlış ve boş cevap sayıları ile ham puanları da gösterilecek.

Görüntülenen sayfa, belge niteliği taşımayacak.

Kaynak: AA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ösym, kpss, milli eğitim, eğitimden haberler, klavuz,
Yorumlar
Haber Yazılımı