Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bebek Rahatsızlığı
Bebek Rahatsızlığı "Spina Bifida" Nedir?
“Eğlenerek Hareket Edelim Sağlıklı Beslenelim” Projesi
“Eğlenerek Hareket Edelim Sağlıklı Beslenelim” Projesi
Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 18:15 Bu haber 475 kez okundu
 
Eğitimde Yeni Nesil Konulu Seminer Yapıldı
"İstanbul Eğitim Liderleri Toplantıları" çerçevesinde gerçekleşen "Eğitimde Yeni Nesil" konulu seminer yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Eğitimde Yeni Nesil Konulu Seminer Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu'nun sunduğu seminer, Esenyurt İlçesi Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan seminere Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli, şube müdürleri, Beylikdüzü ve Esenyurt okul yöneticileri katıldı.

Yeni nesil eğitim modelinin nasıl uygulanması gerektiği konusunda bilgilendirmelerde bulunan Dr. Cem Gençoğlu; dünyada eğitim alanında meydana gelen değişimleri okuyan ülkelerin öne çıktığını ifade ederek okullarımızın da bu değişime ayak uydurabilmesi için iş birliği içinde olması, olumlu iklime sahip olması, teknolojiyi iyi kullanması, yaşam boyu öğrenme merkezlerinin olması, personeli eğitime açık ve ebeveynlere pozitif geribildirim veren okullar şeklinde düzenlenmesi gerektiğini vurguladı. Yeni neslin ve önceki kuşakların özelliklerinden de bahseden Dr. Cem Gençoğlu, yeni neslin beklentilerine cevap verebilecek eğitim modeli üzerinde durarak geleceği inşa edecek olanların öğrencilerin duygularını iyi okuyarak empati kuranlar ile duyguların yönetimini sağlayabilenler olacağını ifade etti.  

Seminer sonunda katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdıktan sonra değerli paylaşımlarından dolayı Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli; Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu'na çerçeve takdim ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: eğitimde yeni nesil, seminer, eğitim haberleri, yafes bakırcı, paşali beşli, cem gençoğlu, milli eğitim bakanlığı, esenyurt ilçe milli eğitim müdürlüğü, beylikdüzü ilçe milli eğitim müdürlüğü, eğitim seminerleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı