Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Dönüşümcü Liderler, Eğitim Bir-Sen'de Buluştu
Dönüşümcü Liderler, Eğitim Bir-Sen'de Buluştu
Boğaziçi’nde VİP Eğitim Başladı
Boğaziçi’nde VİP Eğitim Başladı
Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 11:53 Bu haber 430 kez okundu
 
Gelişmiş Teknolojilerle, Diş Estetiği ve Gülüş Dizaynı
Altınayar, gülüş yüzün kişinin ruh halini yansıtan ve günlük yaşamına etki eden en önemli göstergelerden biridir.
SAĞLIK Haberi
Gelişmiş Teknolojilerle, Diş Estetiği ve Gülüş Dizaynı

Gelişmiş Teknolojilerle, Diş Estetiği ve Gülüş Dizaynı

 

Birinci Sağlık Grup Bünyesinde Bahçeşehirde hizmet veren Birinci Diş Polikliniği Uzman Doktorlarından Dt. Mehmet Sadık Altınayar, gazetemize yaptığı açıklamasında diş estetiği ve gülüş dizaynı hakkında bilgi verdi. Altınayar, gülüş yüzün kişinin ruh halini yansıtan ve günlük yaşamına etki eden en önemli göstergelerden biridir. Diş estetiği ve gülüş dizaynı, dudakları, dişleri, estetik açıdan kişiye yakışır halde güzel bir gülüş elde edilme amacı taşıyan bir uygulamadır. Biz değişen teknoloji ve dijital sistemler ile daha pratik şekilde uygulama yaparak insanların mutlu olmasını sağlıyoruz.

 

“Uyumlu Olmasına Da Dikkat Ediyoruz”

 

Altınayar, İnsanlar mükemmel estetik bir gülüşe sahip olmak için diş yapısının ve sıralanışının düzgün olmasına önem verir ve üst üste çakışma olmamasına özen gösterir. Özellikle üstte bulunan dişler ön plana çıkarılmalı, diğer dişlere göre daha belirgin olmalıdır. Dişler pırıl pırıl olması ile birlikte lekelenmeler olmaktadır buda bizim için önemli bir durumdur bunun olamaması için gelişmiş teknolojileri kullanarak, dudak ve diş etinin birbirine uyumlu olmasını sağlamaktayız ve diş yapısının sıralanışının yüz ile uyumlu olmasına da dikkat ediyoruz.

 

“Hastane Ortamında Güvenli Tedavi”

 

Biz hasta memnuniyetini ön plana alıp, tedaviye başlamadan önce hasta ile detaylı görüşme yaparak nelerden şikâyetçi ve gülerken neden rahatsız olduğunu öğrenip buna göre plan yaparak tedaviye başlarız. Gülüş tasarımı işlemini yaparken dudak yapısı, dişlerin boy uzunluğu, dişeti özellikleri dudak ve diş uyumuna dikkat ederiz. Ayrıca ekonomik anlamda da her türlü kolaylığı sağlamaya da özen gösterirken, Birinci Sağlık Grup bünyesinde hastane ortamında tedavilerimizi gerçekleştirmemiz bizi güvenilir kılmaktadır.

 

“Önemli Olan Neye İhtiyacı Olduğunu Bulmaktır”

Gülüş tasarımı ve diş estetiği son yıllarda çokça konuşulur oldu. Estetik gülüş kaygısı olanlar hemen her yaştaki kişilerin merak ettiği bir konu oldu. Son yıllarda estetik gülüş bu nedenle hayatımızda çok büyük önem kazanmıştır. Gülüş tasarımı, estetik diş hekimliği yöntemleri sayesinde yapılır. Yani bu porselen lamineler, kristal destekli veya zirkonyum destekli kaplamalarla, diş beyazlatma ile beraber ufak tefek bonding sistemleri ile veya hepsinin kombinasyonu şeklinde olmaktadır. Önemli olan burada hekim ile hastanın beraber görüşüp neye ihtiyacı olduğunu bulmaktır” dedi.

Haber: Nezir KARAYÜN

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet sadık altınayar, birinci diş polikliniği, birinci sağlık grup, biri
Yorumlar
Haber Yazılımı