Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gelişmiş Teknolojilerle, Diş Estetiği ve Gülüş Dizaynı
Gelişmiş Teknolojilerle, Diş Estetiği ve Gülüş Dizaynı
İstanbul’un En Huzurlu İlçesi
İstanbul’un En Huzurlu İlçesi
Haber Detayı
16 Ekim 2019 - Çarşamba 12:38 Bu haber 601 kez okundu
 
İhtiyaç Duyulan Noktalara Yerleştirildi
İlçede nefes alınacak alanların korunması ve artırılması konusunda çalışmalarını titizlikle sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha güzel bir Beylikdüzü için kolları sıvadı. 
GÜNDEM Haberi
İhtiyaç Duyulan Noktalara Yerleştirildi

 

 

HABER BÜLTENİ

 

 

Daha Yaşanılır Bir Ilçe Için Kapalı Bank

 

İlçede nefes alınacak alanların korunması ve artırılması konusunda çalışmalarını titizlikle sürdüren Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha güzel bir Beylikdüzü için kolları sıvadı.  Beylikdüzü’nde yaşayan mahalle sakinlerinin taleplerinin değerlendirilip işleme alınması ve saha çalışanlarının incelemeleri sonucunda tespit edilen alanlara üstü kapalı banklar yerleştirildi. İlçede Beylikdüzü Belediyesi Ahşap İşleri Atölyesi tarafından hazırlanan bankların sayısı 120’ye çıktı.

 

 

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, daha güzel bir Beylikdüzü için 7’den 70’e herkesin boş vakitlerini değerlendirdiği, dinlendiği ve hoşça vakit geçirebildiği alanlar için çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Beylikdüzü’nde yaşayan mahalle sakinlerinin taleplerinin değerlendirilip işleme alınması ve saha çalışanlarının incelemeleri sonucunda tespit edilen alanlara üstü kapalı bankların montajı yapıldı. Beylikdüzü Belediyesi Ahşap İşleri Atölyesi tarafından hazırlanan banklar cadde kullanım yoğunluğuna göre; durak alanları, dinlenme alanları ve açık havada kitap okuyacaklar için ilçe genelinde ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirildi.

 

Banklar İlçe Genelinde İhtiyaç Duyulan Noktalara Yerleştirildi

 

İlçede 100 adet olan üstü kapalı banklara bu yıl 20 adet eklendiğini ve bu rakama ilaveler yapılacağını belirten Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ziya Duman; “Beylikdüzü Belediyesi Ahşap İşleri Atölyesi tarafından hazırlanan bankları, vatandaşlarımızın olumsuz hava koşullarından daha az etkilenmesi adına ilçe genelinde ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirdik. Ekiplerimizin ve vatandalarımızın taleplerini öncelikli kılarak yaptığımız tüm çalışmalar her zaman olduğu gibi bu yıl da aralıksız devam edecek. Beylikdüzü’nde bulunan yaşam alanlarının daha modern ve fonksiyonel hale bürünmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beylikdüzü belediyesi, beylikdüzü park bahçeler müdürlüğü, belediyelerin ahşap işleri, ahşap atölyeleri, ziya duman, mehmet murat çalık, beylikdüzü haberleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı