Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir
Bir Milyon Öğretmen Bir Milyon Fikir
‘Tam Bağımsız Bir Ülke Olabiliriz’
‘Tam Bağımsız Bir Ülke Olabiliriz’
Haber Detayı
03 Kasım 2018 - Cumartesi 19:28 Bu haber 577 kez okundu
 
İz Bırakan Nesiller Yetiştireceğiz..!
Arev Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Vehbi Orakçı, Arev Okullarının açılışını ve Öğrenci Yurdu temelini görkemli bir törenle attı.
EĞİTİM Haberi
İz Bırakan Nesiller Yetiştireceğiz..!

Açılışa, Büyük Katılım

Vehbi Orakçı’nın Mütevelli heyet başkanı olduğu  Arev Okulları Beylikdüzü Şubesi açılışı yapıldı. Açılışa, Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Ak Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, ilçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız, Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, Chp Meclis üyeleri Mahmut Küçükdoğan, Milli Eğitim Camiası ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Beylikdüzünde Yeni Bir Eğitim Kurumu

Beylikdüzü Arev Fen Lisesi Açılışı yapıldı. Görkemli açılışa, önemli siyasi yetkililer ve okulun öğrencileri aileleriyle katıldılar. Arev Okulları Mütevelli Heyet Başkanı Vehbi Orakçı, ‘İz Bırakan Nesiller’  sloganıyla bu yola girdiğini belirtti. Orakçı, bugün mutluyuz, heyecanlıyız. Dünyanın birçok yerlerini gezdim, özellikle İslam ülkeleri savaşlarla, kötülüklerle boğuşuyor. Ama dünyada barışı sağlamak eğitimle başlar. Bilgili, cesur, çalışkan nesiller yetiştirmek için çalışıyoruz.  Bir çok iş alanlarında çalışıyorum ancak hepsi gelip geçici, ama bugün açtığımız bu okullar ve eğitim kalıcıdır.’ Dedi. Beylikdüzü kaymakamı Mehmet Okur’un kendisinden beylikdüzüne bir Üniversite açmasını istediğini belirten Orakçı, yakın zamanda Üniversite için çalışmalara başlayacağını söyledi.

Belikdüzü’ne Üniversite Geliyor

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur konuşmasında, Beylikdüzü’ye Eğitim Kurumu kazandırdığı için Orakçı’ya teşekkür etti. Orakçı, ‘Beylikdüzü eğitim seviyesinde bir marka haline geldi. Bir çok iş adamı burada okullar açıyor. Sayın Vehbi Orakçı 6 ay gibi kısa sürede bize böyle kaliteli bir okul kazandırdı.  Ayrıca kendisine de söyledim, Beylikdüzünde bir Üniversite açmak istiyoruz. İnşallah, yakın zamanda tekrar daha büyük bir alanda tekrar toplanıp açılış yapacağız. Bu eğitim hizmetini bize kazandıran Vehbi Orakçı’ya teşekkür ediyorum’ dedi.

Uluslararası Eğitim Sistemi

Cambridge eğitim sistemine tabi olan Arev okulları, yeşil dostu ve engelsiz kampüs yapısı ile farklılığını yansıtmaktadır. Arev okulları öğrencilere bir çok sosyal ve bilimsel olanaklar sağlarken ‘Yaşayan Okul Yaşayan Kampüs’ mottosunu canlı tutuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: yerel haberler, eğitimden haberler, arev okulları, açılış, vehbi orakçı, mehmet okur, beylikdüzü belediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı