Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
KPSS Önlisans Sonuçları Açıklandı..!
KPSS Önlisans Sonuçları Açıklandı..!
YÖK'ten Üniversitelere Yetki Kararı..!
YÖK'ten Üniversitelere Yetki Kararı..!
Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 17:38 Bu haber 594 kez okundu
 
KPSS Sıralamaları Açıklandı..!
KPSS branş sıralamaları belli oldu! 2018-KPSS ortaöğretim ve ön lisansa katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları açıklandı.
EĞİTİM Haberi
KPSS Sıralamaları Açıklandı..!

2018 Kamu Personel Seçme Sınavı'na (2018-KPSS Ortaöğretim, Ön Lisans) katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları açıklandı. Adaylar, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nin (ÖSYM) https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle branş bazında sıralamalarını öğrenebilirler. ÖSYM Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"2018 Kamu Personel Seçme Sınavına (2018-KPSS Ortaöğretim,Ön Lisans) katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları ÖSYM Aday İşlemleri Sistemine yansıtılmıştır. Adaylar, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile branş bazında sıralamalarını öğrenebileceklerdir. Branş bazında sıralamalar, adayları bilgilendirme amacıyla oluşturulmuş; kendileri ile aynı alanda sınava giren diğer adaylar arasında kendi başarı durumlarını değerlendirmelerine imkân veren bir hizmettir. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır. Branş bazında sıralama işlemleri adayların (YÖKSİS sistemi üzerinden çekilmiş olan) ÖSYM sistemi üzerinde 30.11.2018 tarihi ile aktif olarak bulunan eğitim bilgileri ve bu tarih itibari ile sistemde aktif eğitimi gözükmeyen adayların ise, başvuruda belirttikleri eğitim bilgileri baz alınarak hazırlanmıştır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: kpss, branş sıralamaları, kpss sonuçları, tercihler,milli eğitim haberleri, eğitimden haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı