Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İlk Kent Ve Çocuk Yüksek Lisans Programı Açılıyor
İlk Kent Ve Çocuk Yüksek Lisans Programı Açılıyor
İmamoğlu,
İmamoğlu, "Milletimizi Kucaklaştıracağız"
Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 18:33 Bu haber 400 kez okundu
 
LÖSEV’in Et Ürünleri Yardımı
LÖSEV, kayıtlı hastalarına her çeşit desteği ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hastalık tedavisinde protein olmazsa olmaz! İşte bu yüzden iyi kalite protein kaynağı olan kırmızı et dağıtımları yıl boyunca düzenli olarak hasta ve ailelerine iletiliyor.
YAŞAM Haberi
LÖSEV’in Et Ürünleri Yardımı

Lösev’in Kurban Bayramına Kadar Dağıtım Hedefi 30 Bin Aileye Ulaşmak…

 

Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk ve yetişkinlerin iyileşmesi için protein ağırlıklı beslenmeleri çok önemli. Bu nedenle LÖSEV, 12 ay boyunca kayıtlı hastalarına kırmızı et yardımını sürdürüyor. En kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünleri hastaların beslenmesinde çok önemli bir yere sahip. Özellikle lösemide et ve et ürünleri tüketerek sağlıklı beslenen hastalar bu zorlu tedavi sürecini daha kolay atlatıyorlar. 2019 Mayıs ayında 8500’e hasta ve ailesine kırmızı et yardımı yapan LÖSEV, 2019 Nisan ayından bu yana Türkiye genelinde 14 Bin aileye et yardımı ulaştırıldı. 

 

20 Günde Hedef Binlerce Aile…

 

Et dağıtımlarına hız kesmeden devam eden ve Haziran sonunda 44 farklı ilde 3 Bin 500 aileye et yardımı yapacak olan LÖSEV, 20 gün sonunda 50’den fazla il/ilçede binlerce hastayla bir araya gelerek protein açısından değerli kırmızı et ve et ürünlerini elden teslim edecek. Marmara bölgesinde dağıtımlara başlayan ekip bugün İzmit ve Gebze’de ki kayıtlı hasta ve yakınları ile buluştu. Verdiği eğitimler ile hem hastaları bilinçlendirdi hem de et yardımlarını iletti.

 

Bağışlarınız Ve LÖSEV İyilikler Tırı…

 

Kurban Bayramına yaklaşılırken yapılan bağışlarda, taze şekilde ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine iletilecek. LÖSEV’e kayıtlı hastaların bu kaynağa ulaşabilecekleri bir diğer yöntem ise Tummuz ayında yola çıkacak olan LÖSEV İyilikler Tırı olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: lösev, et ürünleri, lösev yardımları, lösemi, lösemi nedir, lösemi tedavisi, kanser, kanser tedavisi, kurban bayramı, lösev iyilikler tırı,
Yorumlar
Haber Yazılımı