Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Silivri Kaybetti, Beylikdüzü Kazandı..!
Silivri Kaybetti, Beylikdüzü Kazandı..!
Eğitimde Bayram Havası
Eğitimde Bayram Havası
Haber Detayı
31 Ekim 2018 - Çarşamba 18:07 Bu haber 1454 kez okundu
 
“Öncülük Ediyoruz”
Beylikdüzü Büyükşehir Ortaokulu Müdürü Yücel Akkaş, “ Kurumsal kimliğimiz ve eğitim öğretimdeki başarımız nedeniyle Beylikdüzü’nün önemli kurumlarından biriyiz.”
EĞİTİM Haberi
“Öncülük Ediyoruz”

“Öncülük Ediyoruz”

Büyükşehir Ortaokulu müdürü Akkaş, kurumsal kimliğimiz ve eğitim öğretimdeki başarımız ile birlikte, aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetleriyle de Beylikdüzü’nün önemli bir kurumuyuz. Beylikdüzü’nün ilk kurumu olması sebebiyle diğer kurumlara da öncülük yapıyoruz.

“Daha İyiye Ulaşmak İçin Çalışıyoruz”

Akkaş, “ Türk milli eğitiminin amaçları ışığında geçmişimizden aldığımız özgüven ve güç ile bugünü çağın gereklerine göre yaşayıp, ülkemizi Atatürk’ün gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen özgün, etkili, nitelikli, verimli bir okuluz. Bizler istiyoruz ki, okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin, her veli öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin, hem öğretenler, hem de öğrenenler birbirinin öğrenme ve gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. Okulumuzda çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğru yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.”

“Geleceğin Mutlu İnsanlarını Yetiştiriyoruz”

Temel prensip olarak iyi insan olma ve geleceğe yön verecek nesiller yetiştirmek amacında olduklarını belirten Akkaş,  “ Velilerimizi, öğretmen ve öğrencilerimizi eğitim planlamasının içinde yer almalarını sağlıyoruz ve geleceğin mutlu insanlarını yetiştirmeyi hedefliyoruz. . Sosyal,  kültürel faaliyetler ile öğrenci mutluluğunu hedeflemeyi kendine prensip edinmiş bir kurumuz. Bu bağlamda her öğrencinin mutlaka bir enstrüman çalmasını, sportif anlamda da mutlaka bir branşta uzmanlaşması için planlamalar yapmaktayız.

“Yabancı Dil Eğitimi Veriyoruz”

Tüm öğrencilerimize, ücretsiz İngilizce hazırlık sınıflarında okutarak kolej seviyesinde yabancı dil eğitimi veriyoruz ve öğrencilerimizin her anlamda gelişimi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: yücel akkaş, beylikdüzü büyükşehir ortaokulu, beylikdüzü haberler, eğitimden haberler, yerel haberler, milli eğitim,
Yorumlar
Haber Yazılımı