Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Bakırcı'dan 23 Nisan Mesajı
Bakırcı'dan 23 Nisan Mesajı
6. Bilim ve Fikir Festivali Ödül Töreni
6. Bilim ve Fikir Festivali Ödül Töreni
Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 19:36 Bu haber 634 kez okundu
 
Üner: Çatalca’yı Beraber Yöneteceğiz
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Çatalca’nın çiçeği burnunda başkanı Mesut Üner, “Çatalca hepimizin, Çatalca’yı hep beraber yöneteceğiz” dedi
- Haberi
Üner: Çatalca’yı Beraber Yöneteceğiz

31 Mart yerel seçimlerinin ardında İstanbul’un en yüz ölçümü olarak en büyük ilçesi olan Çatalca’da Ak Parti’den Belediye Başkanı seçilen Mesut Üner 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenliklerinde START TV mikrofonlarına konuştu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Milli Birlik ve Beraberlik günü olduğunu belirten Üner, “23 Nisan gibi milli bayramlarımız da hiç şüphesiz birlikteliğimiz ve kardeşliğimiz daha bir önem arz ediyor. Bizler millet olarak bu ülkenin ne kadar zor koşullarda kazanıldığının bilincindeyiz. Bu açıdan tüm milli değerlerimize sahip çıkmak bizim asli görevimizdir” dedi. Üner, konuşmasının devamında çocuklara mutluluklar ve mutlu yarınlar dilediğini belirterek bu özel günü çocuklara armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına rahmet diledi.

‘BERABER YÖNETECEĞİZ’

Start TV ve İktidar Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Karayün’ün siyasi gündemle ilgili sorularını da yanıtlayan Üner, uzun bir aradan sonra Çatalca Belelediyesi’ni kazanmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, “Bizler Ak Parti olarak burada çok çalıştık ve hamd olsun emeklerimizin karşılığını aldık. Ancak unutulmamalıdır ki biz burada Ak Parti, MHP, CHP ve diğer siyasi partiler olarak demokratik olgunlukla bir siyasi seçim süreci yaşadık. Burası hepimizin sonuçta. Hep beraber yöneteceğiz. Çatalca’yı daha güzel yerlere taşımak için hep beraber çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: çatalca,çatalca belediyesi, mesut üner, çatalca’da 23 nisan, 23 nisan ulus
Yorumlar
Haber Yazılımı