Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Şehit Polis ve Vatandaşlar için Yürüdü..!
Şehit Polis ve Vatandaşlar için Yürüdü..!
YÖGEB projesi
YÖGEB projesi
Haber Detayı
13 Aralık 2018 - Perşembe 14:27 Bu haber 887 kez okundu
 
Veli Akademileri Başladı..!
Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulunda Veli Akademileri Toplantısının ilki 27 Kasım 2018 tarihinde ‘’Çevre Bilinci’’ başlığında gerçekleşti. Çevre Uzmanı Barış Sulhan’ın görsel materyallerle yaptığı sunumu velilerimiz tarafından ilgiyle takip edildi.
EĞİTİM Haberi
Veli Akademileri Başladı..!

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan okullarımızda ‘’Veli Akademileri Projesi’’ kapsamında velilerimiz ilk eğitimlerini Renkli Kapaklar Dönüşüm Derneği Başkan Yardımcısı Barış SULUHAN’ın ‘’Çevre Bilinci’’ semineri ile aldılar. Okulumuz velilerimizin eğitim sürecinde heyecanlı oldukları gözlemlenirken ve okul projelerinin içerisinde yer almaları eğitim kalitesinin artmasını sağladı. Proje yürütücüsü Müdür Yardımcısı Fahri YALÇIN’ın koordinatörlüğünde her ay bir uzmanların tarafından velilere verilecek eğitimlerin yer alacağı bildirildi.

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulunda Veli Akademileri Toplantısının ilki 27 Kasım 2018 tarihinde ‘’Çevre Bilinci’’ başlığında gerçekleşti. Çevre Uzmanı Barış Suluhan’ın görsel materyallerle yaptığı sunumu velilerimiz tarafından ilgiyle takip edildi.

 

Veli Akademileri Toplantısının açılış konuşmasını yapan okul müdürü Mehmet Nuri KAYNAR  ‘’İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğümüzün başlattığı bu projeyi çok önemsiyoruz. Şimdiye kadar her projede olduğu gibi bu projenin de okulumuzda başarılı bir şekilde uygulanması için çalışacağız. Etkinliklere düzenli devam eden velilerimize katıldıkları eğitimlerin belgeleri takdim edilecektir. Bu projenin başarısı siz kıymetli velilerimizin bugün olduğu gibi ilgilerinin artması ile daha da anlam kazanacaktır. Ben hem bugün davetimizi kabul edip programımıza teşrif eden konuklarımız Sayın Barış SULUHAN’a hem de siz kıymetli velilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum .’’dedi.

Toplantı sonrası günün hatırası olarak okul aile birliği yönetim kurulunca konuşmacı Barış SULUHAN’a okulumuz adına teşekkür belgesi takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: eğitim haberleri, bülent ecevit ortaokulu, bahçelievler milli eğitim, bahçelievler haberleri, eğitimden haberler, eğitime dair, veli akademileri, yerel haberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı