Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
“Bağımlı Her Bireyin Tedavi Hakkı Var”
“Bağımlı Her Bireyin Tedavi Hakkı Var”
Bebek Rahatsızlığı
Bebek Rahatsızlığı "Spina Bifida" Nedir?
Haber Detayı
15 Temmuz 2019 - Pazartesi 18:44 Bu haber 770 kez okundu
 
Yafes Bakırcı: Yıllarca Anılacak!
Beylikdüzü İlçe Millieğitim Müdürü Yafes Bakır, 15 Temmuz’un üçüncü yıl dönümünde yayınladığı mesajda “ülkemize ve bayrağımıza canı pahasına sahip çıkan aziz şehitlerimize gazilerimize ve milletimize şükranlarımı sunuyorum” dedi
EĞİTİM Haberi
Yafes Bakırcı: Yıllarca Anılacak!

Beylikdüzü İlçe Millieğitim Müdürü Yafes Bakırcı, 15 Temmuz’un üçüncü yıl dönümünde yayınladığı mesajda “ülkemize ve bayrağımıza canı pahasına sahip çıkan aziz şehitlerimize, gazilerimize ve milletimize şükranlarımı sunuyorum” dedi

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı’nın yayınladığı mesajın tam metni şu şekilde:

Bu topraklarda huzur içinde yaşamak istiyorsak tarih şuurumuz daima açık ve canlı olmalıdır. Bizler ecdadımızdan aldığımız kutsal emanetin başında kararlı bir şekilde durduğumuzu 15 Temmuz gecesi bir kez daha görmüş olduk. Birlik zaferinin yaşandığı bir gece olarak yıllarca anılacak 15 Temmuz, tarih sayfalarında yerini daima alacaktır.

Bu emanete sahip çıkacak şuurlu nesiller yetiştirmek ve bin yıldır vatan yaptığımız bu toprakların her anlamda hakkını verecek, mazlumun yanında, zalimin karşısında duracak gençlere öncülük etmektir. Sahip olduğu imkânı ve gücü millî ve manevi değerleri uğruna kullanacak, aklı ve iradesi hür nesiller yetiştirmek, bugün daha çok önem kazanmıştır.

Tarihe şanlı bir direniş olarak geçen bu mücadelede göğsünü siper, canlarını feda eden şehitleri anmak, hatırlamak ve hatırlanmalarını sağlamak millî, dini ve insani vazifemizdir. Bu duygularla 15 Temmuz'da vatan savunmasında gözünü kırpmadan, geriye dönmeyi düşünmeden seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyoruz.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yafes, Bakırcı:, 15 temmuz, darbe, 15 temmuz mesajı, şehitler, gaziler
Yorumlar
Haber Yazılımı