Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

BMW

BMW'ye Fena Cevap!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

Erkekler Bol Bol Domates Yiyecek!

En Havalı Kareler!

En Havalı Kareler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ayrıksı Kitap
Ayrıksı Kitap
Gastroköy
Gastroköy
Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 17:39 Bu haber 337 kez okundu
 
Yenilenebilir Çiçekler
Her Ay 3 Milyon Kekle Sosyalleşiyoruz
YAŞAM Haberi
Yenilenebilir Çiçekler

Günümüzde özellikle işyerlerinde sosyalleşmenin yeni yolu, yenilenebilir çiçeklerden geçiyor. ÇiçekSepeti bünyesinde faaliyet gösteren BonnyFood, ayda ürettiği üç milyon kekle yeni dostlukların ilk adımının atılmasına vesile oluyor.

Yeni bir işe başladığınızı düşünün. İşyerindeki o ilk günde insanlarla tanışmak, kaynaşmak pek de kolay olmuyor; selamlaşmak ya da konuşacak ortak bir nokta bulmak hele de çekingen bir yapıya sahipseniz bir hayli vakit alabiliyor. Oysa yenilebilir çiçekler pek çok kişinin işini kolaylaştırıyor. Günümüzde artık çoğu kişi özellikle işyerlerinde yenilebilir çiçeklerle sosyalleşiyor. Online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti çatısı altında faaliyet gösteren BonnyFood sayesinde Türkiye’nin tanıştığı yenilebilir çiçekler, görüntüleriyle olduğu kadar lezzetleriyle de yeni dostlukların ilk adımını atılmasına da vesile oluyor. ÇiçekSepeti, her ay kendi üretim tesisinde özenle ürettiği 3 milyon kekle yüz binlerce insanın sosyalleşmesini sağlıyor.

 

BonnyFood ürün gamında, her damak zevkine göre çiçek buketi mantığında hazırlanmış kek, tartolet, kurabiye, trüf kek ya da meyvelerden oluşan yenilebilir çiçekler yer alıyor. ÇiçekSepeti üretim tesisinden şubelere özel ambalajlar ile gönderilen kek ve kurabiyeler, siparişlere istinaden günlük olarak hazırlanıyor. Bir bukette yer alan yenilebilir çiçek sayısı ürünün boyutuna göre 12-400 adet arasında değişiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: çiçek, çiçeksepeti, yenilenebilir çiçek nasıl olur, online hediye, bonnyfood nedir, yenilenebilir çiçekler kaç adet oluyor
Yorumlar
Haber Yazılımı