Sokağa Çıkma Yasaklarından Kimler Muaf?

Sokağa Çıkma Yasaklarından Kimler Muaf?

   Masallarla Ailede İşbirliği ve Desteğin Önemi

Masallarla Ailede İşbirliği ve Desteğin Önemi

Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Özel Eğitim Kurumlarında Salgın Süreci

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Diyetisyenden Uzun Yaşam Tarifi

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

Bu Emojiler Yasaklanıyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Çalık'tan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
Çalık'tan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
Bunları Yaparsanız Zehirlenmezsiniz!
Bunları Yaparsanız Zehirlenmezsiniz!
Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 11:58 Bu haber 1287 kez okundu
 
Başvurular Başladı!
Sanatın ve kültürün dolu dolu yaşandığı bir ilçe inşa etme çalışmalarını aralıksız süren ‘Akademi Tiyatro ve Doğaçlama Tiyatro’ ile kültür sanat eğitimlerine bir yenisini daha ekledi.
GÜNDEM Haberi
Başvurular Başladı!

Yetenekli Oyuncular Aranıyor

 

Sanatın ve kültürün dolu dolu yaşandığı bir ilçe inşa etme çalışmalarını aralıksız sürdüren Beylikdüzü Belediyesi ‘Akademi Tiyatro ve Doğaçlama Tiyatro’ ile kültür sanat eğitimlerine bir yenisini daha ekledi. Beylikdüzü’nde ikamet eden 14-40 yaş arasındaki vatandaşların katılabileceği ‘Akademi Tiyatro ve Doğaçlama Tiyatro’ eğitimleri için başvurular 24 Kasım’a kadar online olarak veya Beylikdüzü Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) Öğrenci İşleri’nden yapılabilecek.

 

Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurduğu Müzik Akademisi ile ilçenin müzik alanında yetenekli gençlerine profesyonel eğitim veren ve 1,5 sene gibi kısa bir sürede Beylikdüzü’ne Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası’nı kazandıran Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de tiyatro sahnesinde oyuncu olarak yer almak isteyen yetenekli oyuncu adaylarını arıyor. Tiyatro ve doğaçlama tiyatro branşlarında ücretsiz akademik eğitimin verileceği Akademi Tiyatro ve Doğaçlama Tiyatro’ya tiyatro eğitimi alarak başarılı bir oyuncu olma hayalini hayata geçirmek isteyen ve Beylikdüzü’nde ikamet eden 14-40 yaş arasındaki vatandaşlar başvuru yapabilecek. 24 Kasım’a kadar sürecek başvuruların tamamlanmasının ardından 25 Kasım’da performansa dayalı olarak yapılacak sınavla Akademi Tiyatro ve Doğaçlama Tiyatro’da ücretsiz eğitim alacak oyuncu adayları belirlenecek.

 

Ücretsiz ve Akademik Tiyatro Eğitimi Fırsatı

 

Performansa dayalı yetenek sınavıyla belirlenecek oyuncu adaylarına, alanında uzman eğitmenler eşliğinde, akademik düzeyde kapsamlı ve ücretsiz tiyatro ve doğaçlama tiyatro eğitimi verilecek. Beylikdüzü Belediyesi tarafından hayata geçirilen Akademi Tiyatro ve Doğaçlama Tiyatro’da; şan, dans, oyunculuk, diksiyon eğitimleri alan oyuncu adayları hem yeteneklerini geliştirme imkanı bulacaklar hem de oyunculuğu bir iş ve meslek olarak icra edebilmeleri için gerekli tüm alt yapıyı kazanacaklar

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beylikdüzü belediyesi, tiyatro kursları, yenekli öğrenciler, bksm, doğaçl
Yorumlar
Haber Yazılımı