Özyurtlar Holding Felaket Bölgeleri İçin Kolları Sıvadı

Özyurtlar Holding Ege bölgesinde ve Karadeniz’de birçok noktada yaşanan felaketlere duyarsız kalmayarak yardım ve destek olmak için harekete geçti. Sosyal projeleri ile adından sıklıkla bahsedilen Özyurt Holding mağdur olan vatandaşlar iç
GÜNDEM 24.08.2021 20:12:27 0

Özyurtlar Holding Felaket Bölgeleri İçin Kolları Sıvadı

 

Özyurtlar Holding Ege bölgesinde ve Karadeniz’de birçok noktada yaşanan felaketlere duyarsız kalmayarak yardım ve destek olmak için harekete geçti. Sosyal projeleri ile adından sıklıkla bahsedilen Özyurt Holding mağdur olan vatandaşlar için kollarını sıvadı.

 

Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt'un talimatları doğrultusunda bölgeyi analiz eden holding ekipleri "Hep birlikte İyileşeceğiz" sloganı ile çalışmalara başladı.

 

Felaketinin yaşandığı her bölgeye insani ve sosyal sorumluluk anlayışı ile ne gerekiyorsa yapılacak. Özyurtlar Holding tarafından konu ile ilgili şu açıklama yapıldı;

 

Acıyı Paylaşıyoruz

 

"Özyurtlar Holding olarak ülkemizde meydana gelen ve bizleri derinden etkileyen yangın ve sel felaketlerinin büyük üzüntüsünü yaşıyor ve bu acıyı bölge halkı ile birlikte paylaşıyoruz.

İçinde bulunduğumuz bu kötü günlerin en kısa sürede son bulmasını diliyor, yangın ve sel felaketinde zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.  Türkiye genelinde konut alanında  birçok projeye imza atan ve güvenilirliğini ile bilinen Özyurtlar Holding, ülkemizde yaşanan bu tip felaketler de Türkiye’nin önde gelen firması olarak yapılacak olan insanı ve vicdani destek birçok kesime örnek teşkil edecektir.

 

Bu Durumu Öylece Bakıp İzleyemeyiz!

 

Orman yangınlarıyla başlayan felaketlerin devamı Karadeniz’de yaşanan sel felaketleri derinden üzmüştür. Türkiye'nin ve bölge halkının ayrıca doğal yaşam alanları yok olan hayvanların çığlığını duymamak bizim insanlığımıza  sığacak bir durum değildir. Bu durumu öylece bakıp izleyemeyiz. Çünkü bu ormanlarda tek bir ağaca, tek bir fidana, bir santim yeşil alana karşı sorumluluğumuz var. Sel felaketinde yiten can’larımıza yıllardır büyüdükleri evlerinin yok olması elbette ki biz insanoğlunun asli görevidir. Bizden sonraki nesillere çocuklarımıza, gençlerimize her zaman bu düşünceyi aşılamalıyız. Türkiye’nin neresinde olursa olsun Özyurtlar Holding olarak her türlü yardım ve  desteği esirgemeden yerine getireceğiz. Yanan ağaçlarımızın yerine yenilerini dikerek biraz olsun yaraları sarmaya çalışacağız. Karadeniz’de yaşanan felaket içinde gerekli tüm ihtiyaç desteğini sağlamayı sürdüreceğiz"


Pazartesi 3.8 ° / 0.5 °
Salı 2.7 ° / -3 °
Çarşamba 3.2 ° / -3.9 °